Forumda Arama Yapın

Saç Dökülmesi Forum Forum Medikal Saç Tedavileri Saç Büyüme Uyarıcıları Androvium sprey ne zaman etkisini gösterir?

 • #6190

  Androvium sprey ne zaman etkisini gösterir?

  Merhaba değerli forum üyeleri,

  Androgenetik Alopesi tedavisi için 4 aydır Androvium %5 topikal çözelti kullanıyorum ancak son ayda saç dökülmemde yoğun bir artış gözlemledim. Bu durumu yaşayan başka kişiler var mı? Etkisini ne zaman göstermeye başladı ve saç dökülmesinde azalma ya da saç büyümesinde artış ne zaman fark edildi? Kullanım süresince benzer bir durum yaşayanlar veya etkisini gözlemleyenler deneyimlerini ve tavsiyelerini paylaşabilir mi?

  Önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.

3
13
4
Paylaş
3 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Sürekli kullanmak gerekiyor 4 ila 6 ay sürekli uygulamadan sonra zayıflamış saçlarda bir miktar dökülme olması normal bir durum, ileriki aylara doğru dökülmeler azaltacaktır maksimum etki 12 ay sonunda görülür.

  • Ben ilk başladığımda ilk 4 ay içinde önlerde seyrelme oluşmuştu kullanmaya devam ettikçe dökülmeler azalıyor daha sonraki aylarda saç çıkışları hızlanıyor 1 sene sonunda saçlarda gürleşme olduğunu görebiliyorsun ama etkisi zamanla azalmaya başlıyor saçlar dökülmüyor zayıflama oluşuyor.

  • Qazım yazdı:
   Ben ilk başladığımda ilk 4 ay içinde önlerde seyrelme oluşmuştu kullanmaya devam ettikçe dökülmeler azalıyor daha sonraki aylarda saç çıkışları hızlanıyor 1 sene sonunda saçlarda gürleşme olduğunu görebiliyorsun ama etkisi zamanla azalmaya başlıyor saçlar dökülmüyor zayıflama oluşuyor.

   Kaç aydır kullanıyorsunuz saçlarınız ne durumda şuan?

3 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.