Forumda Arama Yapın

Saç Dökülmesi Forum Forum Medikal Saç Tedavileri Saç Büyüme Uyarıcıları Androvium sprey kullananlar bakabilir mi?

 • #4430

  Androvium sprey kullananlar bakabilir mi?

  Arkadaşlar genetik saç dökülmesini önlemek, dökülen saçları tekrar çıkartmak ve zayıflamış saçları güçlendirmek için Assos Androvium %5 Topikal Çözelti 60 ml Saç Spreyini kullananlar saçlarında gördüğü olumlu yada olumsuz yorumlarını deneyimlerini paylaşırlarsa sevinirim. Piyasada birçok saç serumu satılmaktadır ve bu ürünlerden hangileri gerçekten saça faydaları var bunu birçoğumuz bilmiyor hatta bazı ürünlerin saça neredeyse hiçbir faydası olmadığı gibi boşuna para veriyoruz. Bu nedenle bu ürünleri kullanmış arkadaşlarımız varsa ne gibi etkilerini gördüler bunlarla ilgili kullanıcı deneyimlerini yazarlarsa memnun kalırım.

  Aşağıya Androvium sprey hakkında saça faydaları için bazı açıklamalarını yazdım. Androvium sprey nedir saça faydaları nelerdir?

  Androvium sprey, erkeklerde kalıtsal saç dökülmesi tedavisinde kullanılan bir ilaçtır. İçeriğinde minoksidil %5 adlı bir etken madde bulunur. Minoksidil, saç köklerine kan akışını artırarak saç büyümesini uyarır ve saç dökülmesini önler. Androvium sprey, saçlı deriye günde iki kez, sabah ve akşam olmak üzere püskürtülerek uygulanır. Her 5 püskürtme 50 mg minoxidil içerir. Androvium spreyin faydaları şunlardır:

  – Saç dökülmesini durdurur ve saç yoğunluğunu artırır.
  – Saçların daha hızlı, kalın ve sağlıklı uzamasını sağlar.
  – Saçlı deriyi nemlendirir ve kepek oluşumunu engeller.
  – Saç ekimi sonrasında da kullanılabilir ve saç ekiminin etkinliğini artırır.

  Androvium spreyin yan etkileri ise şunlardır:

  – Saçlı deride kaşıntı, kızarıklık, tahriş, yanma, kuruluk, döküntü, egzama gibi reaksiyonlar olabilir.
  – Baş ağrısı, baş dönmesi, çarpıntı, tansiyon düşüklüğü, göğüs ağrısı gibi sistemik etkiler olabilir.
  – Saçlı derideki yara, kesik, enfeksiyon gibi durumlarda kullanılmamalıdır.
  – Hamile ve emziren kadınlar, çocuklar, karaciğer veya böbrek yetmezliği olanlar, kalp ve damar hastalığı olanlar, guanetidin veya diğer tansiyon ilaçları kullananlar doktorlarına danışmadan kullanmamalıdır.

  Androvium sprey, saç dökülmesi problemi yaşayan erkekler için etkili ve güvenilir bir çözümdür. Ancak kullanmadan önce prospektüsünü dikkatlice okumalı ve doktor tavsiyesine uygun şekilde kullanmalısınız.

1
69
2
Paylaş
1 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Arkadaşlar ben zamanında çok kullandım düzenli olarak ilk 1 ay güçsüz saçlarınız dökülüyor sonrasında dökülmeler duruyor yerine daha güçlü saçlar çıkıyor. Öyle ki hiç saç dökülmesi bile yaşamıyorsunuz. Altı ay kadar böyle devam ediyor. Sonra tekrar dökülmeler başlıyor 12. aydan sonra dökülmeler hızlanıyor. Eğer finasterid yada dutasterid kullanmıyorsanız minoxile ilk başladığınız güne dönme ihtimaliniz bile var. Bu böyle döngü şeklinde devam ediyo. Kullanmaya başladıktan sonra bırakırsanız yine dökülüyo. Değişik bi serum kullanmasan bir dert kullanınca ayrı bir dert.
1 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.