Forumda Arama Yapın

Saç Dökülmesi Forum Forum Medikal Saç Tedavileri Saç Büyüme Uyarıcıları Alopecia Sprey Kullananlar Var mı?

 • #4393

  Alopecia Sprey Kullananlar Var mı?

  Arkadaşlar içerisinde %5 procapil bulunan Alopecia Anti Hair Loss Dermal Sprey %5 Procapil kullananlar saçlarında ne gibi faydaları oldu deneyimlerinizi paylaşabilir mi? Ürünün boyutu 60 ml etkisi olduğunu okudum bu procapil spreyi kullanmayı düşünüyorum saç dökülmesini önlemede etkisi olduğunu yorumlarda okudum tavsiye edermisiniz? Procapil Dht bloker olduğunu duydum. Alopecia spreyi minoxidil ile birlikte kullanmak doğru olur mu? Procapil nasıl bir etken madde aşağıda açıklaması yazıyor.

  Procapil, saç dökülmesini önlemek ve saç sağlığını artırmak için geliştirilmiş bir vitamin kompleksidir. Procapil, üç aktif bileşenden oluşur: Apigenin, Oleanolik Asit ve Biotinil Tripeptid. Bu bileşenler, saç köklerini besler, güçlendirir, yaşlanmasını yavaşlatır ve saç büyümesini hızlandırır.

  Procapil, Minoksidil ve Finasterid gibi saç dökülmesine karşı kullanılan diğer etken maddelerden farklı olarak, sadece saç için özel olarak üretilmiştir. Bu nedenle, bu maddelerin sahip olduğu yan etkileri yoktur. Procapil, saç dökülmesinin ana nedeni olan DHT hormonunun oluşumunu engeller, saç köklerindeki kan akışını artırır ve saç hücrelerinin yenilenmesini sağlar.

  Alopecia dermal saç spreyi içeriği

  Alopecia sprey, saç dökülmesine karşı geliştirilmiş bir saç bakım ürünüdür. Alopecia spreyin içeriğinde, saç köklerini güçlendiren ve saç büyümesini uyarlayan Procapil, IGF büyüme uyarıcı, Saw Palmetto, Panthenol, Vitamin E, Sodyum PCA, Polyquaternium 10 gibi bileşenler bulunmaktadır. Alopecia sprey, saç dökülmesinin ana nedeni olan DHT hormonunun oluşumunu engelleyerek, saçlarınızın daha sağlıklı ve canlı görünmesine yardımcı olur.

  Alopecia sprey, hem kadınlar hem de erkekler için uygun bir üründür. Alopecia spreyi kullanmak için, saçlarınızı yıkadıktan sonra, saç derinize spreyi püskürtün ve masaj yaparak yedirin. Alopecia spreyi, günde iki kez, sabah ve akşam olmak üzere uygulayabilirsiniz. Alopecia spreyin etkisini görmek için, en az üç ay boyunca düzenli olarak kullanmanız önerilir.

4
48
5
Paylaş
4 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Procapil spreyi ilk duyduğumda baya ümitlenmiştim. Hem dht inhibitör hemde büyüme uyarıcı etkisi olduğu yazıyordu. Yabancı forumları bir saat araştırdım. Fda onayı yokmuş sadece kağıt üstünde çok etkili bir madde ancak hiç kullananlar yok denecek kadar az.
  • Alopecia sprey içeriğinde igf büyüme uyarıcı var diğer forumda kullanan arkadaş vardı baya etkili diyordu. Bence üç ay kullanıp denemeni öneririm.
  • Bende yakında alıp kullanmayı düşünüyorum içeriğinde IGF büyüme uyarıcı var deneyelim bakalım nasıl etkisi olacak.
  • Bir kutu kullandım işe yarıyor gibi geldi bana minoxil kullanmasaydım alopecia spreyi kullanırdım.
4 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.