Forumda Arama Yapın

Saç Dökülmesi Forum Forum Medikal Saç Tedavileri Genel Saç Soruları Alopecia Deri Spreyi 60 ml Kullananlar Bakabilir mi?

 • #2237

  Alopecia Deri Spreyi 60 ml Kullananlar Bakabilir mi?

  Selamlar yaşım 25 yaklaşık 2 senedir saç dökülmesi sorunuyla uğraşıyorum ilk zamanlar çok önemsemediğim dökülmeleri şakaklarımın iyice açılmasıyla durumun ciddiyetini anladım ve başladım araştırma yapmaya. Şimdiye kadar ilaç yada herhangi bir sprey kullanmadım. Sadece solgar biotin 5000 mcg kullandım.

  Şuan tepelerinde çok seyreklik yok sadece şakaklarım açıldı gerileme yapıyor. Önlerimde biraz incelmeler var. İlk olarak proscar yada minoxil kullanmadan önce resimde eklediğim alopecia procapil, saw palmetto ve IGF büyüme faktörü içerikli saç spreyi 60 ml kullanmayı düşünüyorum. Forumlarda bir kaç yorumlar okudum kullananlar işe yaradığını yazanlar olmuş. Eğer bu sprey etkili olmazsa minoxidil, finasterid kullanmaya geçecem.

  Forumda değerli arkadaşlara sorum bana ne önerirsiniz yan erkileri olmayan saçları korumak için neler kullanmalıyım? Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim.

3
70
4
Paylaş
3 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bende alopecia igf içerikli spreyi kullanmayı düşünüyorum saç çıkarıyor diyorlar ama emin olamıyorum. Kullanan arkadaşlar varsa deneyimlerini yazarsa fikir edinmiş oluruz.
  • Bende rephair sampuan kullanmays başladım etkili oluyor baya 90 günde tam etki gosteriyo bakalım daha yeni başladım
  • sağlıkçı tavsiye etmişti aldım en az üç ay sonra kullanır öyle yorum yaparım şimdilik yorumum bu kadar üç ay sonra editleyeceğim
3 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.