Forumda Arama Yapın

Saç Dökülmesi Forum Forum Diğer Konular Cilt Bakımı Acnewell Krem Kullanıcı Yorumları

 • #4382

  Acnewell Krem Kullanıcı Yorumları

  Acnewell krem ne işe yarar, 30 gramlık tüplerde satılan kullanım amacı sivilceleri kurutup büyümesini önleyen, ciltte akneden dolayı oluşan izleri en aza indirmek için kullanılan akne geçirici bir kremdir. Sivilce bir çok insanda ortaya çıkan tedavisi yapılmadığında ciltte izler oluşturan içleri iltihap dolu kıl kökü iltihabıdır. Acnewell kremi kullananlar olumlu yada olumsuz kullanıcı yorumlarınını bu başlıktan belirtebilir.

  Bu kremin genel olarak etkileri şu şekildedir. Acnewell krem, akne (sivilce) tedavisinde kullanılan bir ilaçtır. İçeriğinde dapson adlı bir antibiyotik bulunur. Dapson, akneye neden olan bakterilerin büyümesini durdurarak ve ciltteki kızarıklık ve şişliği azaltarak çalışır.

  Acnewell krem nasıl kullanılır?

  Acnewell krem, akne tedavisinde kullanılan bir ilaçtır. Cildi nazikçe yıkayıp kuruladıktan sonra, akneden etkilenen alana ince bir katman halinde günde iki kez yaklaşık bezelye büyüklüğünde Acnewell krem uygulayın. Kremi nazikçe ve tamamen sürün. Krem gözle görülen etkin madde partikülleri nedeniyle pütürlüdür. Krem uyguladıktan sonra ellerinizi yıkayın.

  Acnewell kremi doktorunuzun önerdiği süre boyunca kullanınız. Sivilcelerinizi tamamen temizlemek için birkaç ay kullanmanız gerekebilir. İlk faydaların ortaya çıkması bile birkaç hafta sürebilir, bunu takiben kademeli ancak kesin bir iyileşme fark edebileceksiniz.

  Acnewell krem kullanırken güneş kremi de kullanmanızı tavsiye ederim. Çünkü krem cildinizi güneşe karşı hassaslaştırabilir. Ayrıca kremi kullanırken alkol içeren ürünlerden kaçınınız.

4
156
5
Paylaş
4 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Merhaba yüzümde geçmeyen sivilce izleri için acnewell jel aldım 1 hafta oldu kullanalı cildi soyulma yaptı herhangi bir değişim yok gibi kullananlar faydasını gördü mü?
  • Acnewell kremi bende kullandım çok uzun süreli kullanım da işe yarıyormuş hafif bir formül var bence eğer ki daha hızlı bir tedavi istiyorsan sana önerim oximin jel 1 hafta içinde cildi soyuyor bu kreme göre daha etkilidir.
  • Bende bir hafta kullandım deri soyulması oldu ama geçici yaptı. Kremi kullanmayı bırakınca soyulmalar  gdçti. Süreklilik gerektiren bir ürün. Bir daha alır mıyım almam ama etkisini beğendiğimi söyleyebilirim. Güneş kremi ile kullan mutlaka.
   gülşah
  • Çokta fazla etkisini görmedim sivilce lekeleri geçirmede pek işe yaramıyor yerine azelderm ve tretin krem aldım bu iki kremi düzenli kullanımına uygun olarak kullanırsanız lekeleri kısa sürede geçirirsiniz.
4 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.