Forumda Arama Yapın

Saç Tedavisi Forum Forum Medikal Saç Tedavileri Antiandrojen Kullanımı Lugesro 500 mg kullanıcı yorumları

Lugesro 500 mg kullanıcı yorumları

21-08-2024, 18:05
2 yorum
1
17
3 yanıt dizini görüntüleniyor
    • Çözelti zaten 2 ml 100 ml şişe içine fire katabilirsin distile su, etil alkol ve propilen glikol kullanarak güzel bir karışım elde edilebilir. Ancak progesteron bazı kişilerde hafif saç dökülmesini tetikleyebilir.
      facebook grup
    • Merhaba arkadaşlar, genetik saç dökülmesini önlemek için lugesro 500 mg 2 ml çözelti ilacını losyona katıp kullanmayı düşünüyorum. Özellikle estradiol losyonun içine katıp östrojen ve progesteron hormonu düzeyini artırarak daha baskın testosteron engelleme yapar diye düşünüyorum. İlaç direk çözelti olduğu için ondan sonra beklemek çok kolay. Sizlere sormak istediğim bu ilacı 100 milim şişe içerisinde ne kadar katarak estradiol losyon ile birleştirebilirim. Bu konuda bilgili arkadaşlar değerli yorumlarınızı tavsiyelerinizi bekliyorum.
    • @Simony, neden progesteron Kerem bu çözeltiyi kullanıyorsun ki yarın aldactone ilacı katsan daha etkin bir tedaviyi uygulamış olursun. Gelen saç seyrettiğini kapatmaya yardımcı olmuş olur.
      sen olmdan asla
3 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.