Forumda Arama Yapın

Saç Tedavisi Forum Forum Saç Ekimi Forumu Saç Ekimi Öncesi ve Sonrası Sorular Emphair saç ekimi 3800 greft yaptırmak

Saçekimi

Emphair saç ekimi 3800 greft yaptırmak

19-09-2024, 22:05
4 yorum
1
25
5 yanıt dizini görüntüleniyor
    • Merhabalar arkadaşlar, uzun zamandan beri güvenilir bir saç ekim merkezi arıyorum çünkü donör bölgesi çok zayıf ikinci bir şansım yok ama malesef şikayet almayan bir yer yok emphair ve elithair pahalı güvenilirmi diye araştırdım onlardada şikayetler var biz kime güvencez arkadaş? Saç ekimi birkaç yere WhatsApp üzerinden fotoğraf gönderdim açıklığımın 3800 greft ile kapanacağını söylediler. Sonuçta saç ekimi bir kere yaptırılıyor geri dönüşü yok o yüzden çok güvenmem lazım.
      facebook grup
    • Merhaba, şikayet her firmada olabilir, asıl önemli olan firmanın sektördeki sürekliliğidir. Seçim yaparken buna dikkat etmek gerekir. Ne yazık ki birçok firma kurulup kısa süre sonra sektörden çekiliyor. Başvurmayı düşündüğünüz firmanın kaç yıldır faaliyet gösterdiğini araştırmak, ne zaman kurulduğunu bilmek önemlidir.
    • Valla ense konusunda Elif Yaman hocayı tek geçerim
    • Emphair saç ekimi sonuçları fena değil beğendim, elit hair adamın bir saç ekimini gördüm gayet güzel
    • Este Miami de iyi kurumsal bir firma ekimlerini araştırın
5 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.