Forumda Arama Yapın

Saç Tedavisi Forum Forum Medikal Saç Tedavileri Antiandrojen Kullanımı 25 Yaşında finasterid kullanımı hakkında sorular

Soru

25 Yaşında finasterid kullanımı hakkında sorular

20-09-2024, 14:54
1 yorum
1
7
2 yanıt dizini görüntüleniyor
    • Merhaba değerli forum sakinleri, yaklaşık bir iki yıldır saç dökülmesi yaşıyorum ama son birkaç aydır durum daha da kötüleşti. Ailede genetik dökülme var ve ayna karşısında kafa derim iyice belli olmaya başladı. Doktora gittiğimde genetik olduğunu ve ne yaparsan yap dökülmenin devam edeceğini söyledi. Finasterid kullanmak istedim ama yaşım genç olduğu için ileride erkeklikle ilgili sorunlar yaşamaktan korkuyorum. Minoxidil kullanmayı düşündüm, ama bazı yorumlarda kullanınca saçların döküldüğünü okudum.

25 yaşında minoxidil kullanımı hakkında tecrübeleri olan veya bilgi verebilecek arkadaşlar var mı? Kullanımıyla ilgili olumlu ya da olumsuz deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz? Ne yapmam gerektiği konusunda yardımınıza ihtiyacım var.

facebook grup
    • Minoxil seyrelen bölgelere günde 2 kez, şakaklara ve ön bölgelerde açılma olan yerlere ketoral krem günde bir kere, biotin 2500 mcg günde bir kere uygulama yap en bir sene düzenli olarak kullanmalısın.
      Dutasterid haftada iki tane
      Saf minoxil losyon
      Medohbiotin günde bir
2 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.