Forumda Arama Yapın

Saç Tedavisi Forum Forum Medikal Saç Tedavileri Antiandrojen Kullanımı Androcur kullanımı hakkında sorular

Bilgi

Androcur kullanımı hakkında sorular

27-08-2024, 21:39
1 yorum
2
9
2 yanıt dizini görüntüleniyor
    • Merhaba arkadaşlar, erkek tipi saç dökülmesini önlemek için denemediğin yol kalmadı. En son bir sene dutasterid kullandım sadece saçlarımı hafif kararma oldu. Benim en çok istediğim ön saç çizginin geriye gelmesi ve düzelmesi. Bu bir türlü olmuyor sadece vertix’ın kapanması yeterli değil. Bunun için androcur 50 mg kullanmaya karar verdim günde 25 mg olarak alacağım. Bu ilacı kullananların tecrübelerini merak ediyorum. Bu ilacı nasıl kullandınız ve saçlarınızda ne gibi gelişmeler gözlemlediniz? Kaç ayda sonuç almaya başladınız? Ayrıca, ciddi ya da kalıcı bir yan etki yaşadınız mı?

Deneyimlerinizi ve tavsiyelerinizi paylaşırsanız sevinirim. Kıymetli yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.

facebook grup
    • Kullanabilirsin ciddi yan etkileri var en başta libidoyu aşırı şekilde düşürüyor ben de gündeyim eşime Ege kullandım 6 ayağını verdim safaklarda saç çıkarır ama istediğin seviyede olmayabilir yine de denemek istersen kullan. Kullandıktan sonra doktora gidip test yaptırmayı ihmal etme.
2 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.