Forumda Arama Yapın

Saç Tedavisi Forum Forum Medikal Saç Tedavileri Antiandrojen Kullanımı Hala miracle losyon kullananlar var mı?

Soru

Hala miracle losyon kullananlar var mı?

24-08-2024, 10:21
1 yorum
2
35
2 yanıt dizini görüntüleniyor
    • Merhaba arkadaşlar, saç incelmesi ve seyrelme yaşayan biriyim ve son zamanlarda miracle losyon’u araştırıyorum. Bu losyonun Diane 35, Aldactone, Decort ampul ve elseve losyon ile hazırlandığını biliyorum. Daha önceki yıllarda bir çok kişi kullanıyordu ama son yıllarda artık kullanan pek yok gibi. Demek ki işe yaramadığı anlaşıldığı için kullanımı bırakıldı. Aranızda hala bu losyonu kullananlar varsa, etkilerini, sonuçlarını ve yan etkilerini paylaşabilir mi? Özellikle erkek tipi saç dökülmesinde işe yarayıp yaramadığını merak ediyorum. Tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.
      facebook grup
    • Sanmıyorum kullanan olacağını çok eskide kaldı hemde pek işe yaramadığı için bırakıldı. Kesin etkili losyon istiyorsan bildiğinden şaşma minoxil + kafein + arginine karışımı losyon kullan. Ben kullanıyorum düz minoxa göre çok daha etkili oluyor. Tek eksik yanı antiandrojen etkisinin olmayışı.

2 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.