Forumda Arama Yapın

Saç Tedavisi Forum Forum Medikal Saç Tedavileri Saç Bakımı Ürünleri Agiva saç serumu kullananlar memnun mu?

Yorum Agiva saç serumu kullananlar memnun mu?

22-08-2024, 21:32
1 yorum
2
15
2 yanıt dizini görüntüleniyor
    • Merhaba forumda bayan arkadaşlara bir sorum olacaktı, saçlarım son bir aydır aşırı derecede dökülmeye başladı doktora gittim demir ilacı verdi 2 haftadır kullanıyorum ama faydası olmadı. Ellerimi saçlarımın arasından geçirirken kolaylıkla dökülüyor. İnternette bu serumun çok satıldığını gördüm ve birçok yorum yapılmış ama yorumlara pek güvenemediğim için burada konu açtım. Saç incelmesini önlemek için agiva saç serumu kullananlar memnun mu? Ürünü ne kadar süre kullandınız ve sonuçlardan nasıl bir performans aldınız? Saç dökülmesini azaltma, saç kalitesini artırma gibi konularda etkili oldu mu? Değerli yorumlarınızı paylaşır mısınız?
    • Merhaba, Agiva saç serumunu saç dökülmesi için bir süre kullandım. Düzenli kullanımda saç dökülmesini bir miktar azalttığını fark ettim, ancak tamamen durdurduğunu söyleyemem. Saçların daha canlı ve güçlü görünmesine de katkısı oldu. En az birkaç ay düzenli kullanım gerektiğini düşünüyorum, ancak sonuçlar kişiden kişiye değişebilir. Yine de destekleyici bir ürün olarak işe yarayabilir.
2 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.