Forumda Arama Yapın

Saç Tedavisi Forum Forum Medikal Saç Tedavileri Antiandrojen Kullanımı Propecia reçetesiz alınır mı?

Soru

Propecia reçetesiz alınır mı?

19-05-2024, 21:34
3 yorum
4
83
4 yanıt dizini görüntüleniyor
    • Merhaba arkadaşlar, sizlere bir sorum var. Propecia’yı reçetesiz almak mümkün müdür? İnternette biraz araştırma yaptım ama net bir bilgiye ulaşamadım. Eczanelerde doğrudan satılıyor mu, yoksa doktor tavsiyesi ve reçete ile mi alınması gerekiyor?

Yaşım 24 saçımın durumu kötüye gidiyor önlerde gerileme tepede açılma var hatta orta bölgelere doğru seyrelmeler iyice yayılmaya başladı. Oral antiandrojen ilaç kullanmaktan başka çarem yok. Kendi hazırladığım saf minoxil %5 losyonu günde iki kez sabah ve akşam sürecem. Günde bir kez akşamları propecia 1 mg ve medohbiotin 5 mg hergün bir tane almayı düşünüyorum. Sizce bu tedaviyle başarı şansım ne olabilir. Mevcut saçları sıkılaştırmak için yeterli olur mu? Bu konuda deneyimi olan varsa paylaşırsa çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler..

facebook grup
    • alırsın ama fiyatı pahalı yerine yoksa proscar al böl iç..
      Proscar 1 mg
      Pirdolin şampuan haftada 2 defa
      Medohbiotin 5 mg
      Saf minoxil losyon
      Kafein %3 losyon günde bir defa
    • Propecia için zaten istesen de reçete yazdıramazsın diye biliyorum. Proscar, Propecia, Avodart, üç ilacı da reçetesiz aldım.
    • Propecia fiyatı 937 TL hiç gereği yok proscarı bölüp için aynı etken madde var..
4 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.