Forumda Arama Yapın

Saç Tedavisi Forum Forum Saç Ekimi Forumu Saç Ekimi Öncesi ve Sonrası Sorular 25 Yaş saç ekimi yaptıranlar var mı?

Öneri 25 Yaş saç ekimi yaptıranlar var mı?

5-05-2024, 13:45
2 yorum
3
29
3 yanıt dizini görüntüleniyor
    • Merhaba arkadaşlar,

Ben 25 yaşındayım ve saçım aşırı seyrek, saç ekimi yaptırmayı düşünüyorum. Bu yaşta saç ekimi yaptıran var mı aranızda? Eğer varsa, deneyimlerinizi ve tavsiyelerinizi paylaşabilir misiniz? Özellikle, bu yaştaki birinin saç ekimi için uygun olup olmadığı, operasyon sonrası iyileşme süreci ve elde edilen sonuçlar hakkında bilgi almak istiyorum.

Ayrıca, saç ekimi sonrasında saç bakımı ve koruma yöntemleri konusunda önerileriniz nelerdir? Herhangi bir medikal tedavi veya ilaç kullanımı gerekiyor mu?

Şu ana kadar emphair ve estecenter dan fiyat aldım, emphair 22000 tl – estecenter 18000 tl. Bütçem de aşağı yukarı bu seviyede diyebilirim.

Önerilerinizi bekliyorum, şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

25 Yaş saç ekimi yaptıranlar var mı

• Saç ekiminden önce tedaviyi uygulamanızı öneririm
    • Saçların ince olası bir saç ekiminde kendi saçlarının dökülme riski mevcut
      Ekilen saçlarda kendi saçlarına göre sıklaştıraşacağı için
      Sonuç alırken bu ekim olmadı çok seyrek diyebilirsin bunun sebebide ekilenlerin çıkması kendi saçlarının dökülmesi durumu olabilir tabi bu risk var ama kesin olan bir durum değil.

Bu riski azaltmak için saç ekiminden önce medikal tedavilerle süreci destekleye bilirsin
      Bu da senin tercihin. Ama doğru olan yol bu mantık olarak

3 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.