Forumda Arama Yapın

Saç Tedavisi Forum Forum Saç Ekimi Forumu Saç Ekimi Öncesi ve Sonrası Sorular Saç ekimi ücretleri 2024 yılı için ne kadar?

Fiyat

Saç ekimi ücretleri 2024 yılı için ne kadar?

4-05-2024, 20:45
1 yorum
2
30
2 yanıt dizini görüntüleniyor
    • Selamlar arkadaşlar,

2024 yılı itibarıyla Türkiye’deki saç ekim ücretleri hakkında bilgi almak istiyorum. Fiyatlar genellikle hangi aralıkta değişiyor ve bu ücretlendirmeyi etkileyen başlıca faktörler nelerdir? Ayrıca, farklı klinikler arasında fiyat farklılıklarının sebepleri neler olabilir?

Bir saç ekim merkezi seçerken dikkat etmem gereken en önemli hususlar nelerdir? Örneğin, doktorun deneyimi, kliniğin konumu, uygulanan teknikler ve sağlanan hizmetlerin kalitesi gibi faktörlerin fiyat üzerinde ne kadar etkisi vardır?

Saç ekimi yaptırmayı düşünen biri olarak, kaliteli bir hizmet almak ve bütçemi aşmamak adına nelere dikkat etmeliyim? Tavsiye edebileceğiniz klinikler veya bu konuda deneyimlerinizi paylaşabileceğiniz kullanıcılar var mı?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

facebook grup
    • Merhaba arkadaşlar,

2024 yılında saç ekimi ücretleri hakkında biraz araştırma yaptım ve fiyatların oldukça değişken olduğunu gördüm. Genel olarak, 4000 greft saç ekimi için ortalama 25.000 – 45.000 TL arasında bir maliyet söz konusu. Eğer 5000 greft düşünüyorsanız, bu rakam 25.000 – 60.000 TL civarında değişebiliyor.

Bir diğer klinikte ise, ortalama saç ekimi ücretinin 15.000 – 55.000 TL arasında olduğu belirtilmiş. Tabii ki bu fiyatlar ekim yapılacak greft sayısına, kullanılacak tekniğe ve kliniğin sunduğu ek hizmetlere göre değişiklik gösterebilir.

Örneğin, kök hücre tedavisi gibi ek tedavilerin uygulandığı durumlarda fiyatlar daha yüksek olabiliyor. Ortalama olarak, saç ekimi fiyatlarının 30.000 – 50.000 TL arasında değiştiği söylenebilir.

Unutmayın ki, saç ekimi yaptırmayı düşünüyorsanız, sadece fiyata odaklanmak yerine kliniğin güvenilirliği ve doktorunuzun tecrübesini de göz önünde bulundurmanız çok önemli. Ucuz diye cazip gelen teklifler bazen beklenmedik sonuçlar doğurabilir. Bu yüzden, mutlaka detaylı bir araştırma yapın ve önceki hastaların yorumlarını okuyun.

2 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.