Forumda Arama Yapın

Saç Tedavisi Forum Forum Diğer Konular Cilt Soruları Nadixa krem ne kadar sürede etki eder?

Yardım Nadixa krem ne kadar sürede etki eder?

4-05-2024, 07:04
3 yorum
4
34
4 yanıt dizini görüntüleniyor
    • Merhaba herkese, uzun süredir sivilce izleriyle mücadele ediyorum ve birçok farklı ürün denedim. Son zamanlarda Nadixa krem hakkında birkaç iyi kullanıcı yorumları okudum ve sivilce izleri için etkili olabileceğini duydum. Kremi kullanmaya başlamadan önce, bu konuda deneyimi olanlarla konuşmak istiyorum. Sizlere bir kaç sorum olacaktı;

– Nadixa kremi sivilce izleri için kullanan var mı aranızda?
      – Eğer kullandıysanız, ne kadar sürede etkisini gördünüz ve izlerde belirgin bir iyileşme oldu mu?
      – Kremi düzenli olarak ne sıklıkla ve hangi rutinle kullandınız?
      – Herhangi bir yan etkisiyle karşılaştınız mı?

Bu kremi kullanmayı düşünen biri olarak, tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim. Nadixa kremi kullananlar varsa nasıl kullandığını ve etkisi hakkında detaylı bilgi verebilir mi? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

• Merhaba @Cansu,

Nadixa kremi sivilce izleri için bir süredir kullanıyorum ve şu ana kadar memnunum. Krem, sivilcelerin üzerine ince bir tabaka halinde uygulanıyor ve cildin iyileşme sürecine destek oluyor. Kullanıcı yorumlarına göre, bazı kişiler Nadixa’nın sivilceleri gözle görülür şekilde azalttığını ve ciltteki lekelerin hafiflediğini belirtmişler. Ancak, her cilt tipi farklı olduğu için kremi kullanmadan önce bir doktora danışmanız gerekir.

Kremi günde iki kez, sabah ve akşam olmak üzere düzenli olarak kullanmak gerekiyor. Sivilce izlerinin üzerine direkt olarak uygulandığında, izlerin zamanla hafiflediğini gözlemleyebilirsiniz. Ayrıca, güneşe çıkarken dikkatli olmak ve güneş koruyucu kullanmak önemli çünkü sivilce kremleri cildi güneşe karşı daha hassas hale getirebilir.

Kremi kullanırken sabırlı olmak gerekli, cilt yenilenmesi ve iyileşme süreci zaman alabilir.

• Canım nadixa kremi 3 ay kullandım yüzümde çok sayıda kırmızı pembe sivilceler çıkıyor iz kalmasın diye kullanıyorum pek bi izleri geçirdiğini söyleyemem. Ben krem bitince tekrar almayı düşünmüyorum başka markalara bakacam.
    • Nadixa kremi sivilce için sıklıkla kullanırım ara sıra çıkan sivilcelerin üzerine mercimek tanesi kadar sürüp yayıp sabaha kadar bekletirim. Kısa sürede iyileşme gösterir. Bu krem için için önerilen tedavi süresi 8 haftadır. Eğer bu süreden sonra etkisi olmazsa kullanmayı bırakmalısın.
4 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.