Forumda Arama Yapın

Saç Tedavisi Forum Forum Medikal Saç Tedavileri Genel Saç Soruları Loprox şampuan sürekli kullanılır mı?

Soru

Loprox şampuan sürekli kullanılır mı?

28-03-2024, 03:12
3 yorum
3
134
3 yanıt dizini görüntüleniyor
    • Merhaba 3 ay önce saç derisinde kaşıntılı yağlı seboreik dermatit oluştu özellikle minoxile başladıktan sonra artış gösterdi sürekli kabuklanmalar, kremsi tabaka oluşuyordu doktora gittim bana loprox şampuanı verdi 2-3 aydır bu şampuanı kullanıyorum. Saçlarımı çok güzel temizliyor kaşıntı, sebore falan hiç kalmadı bu şampuanı sürekli kullanmak istiyorum. Şimdiye kadar herhangi bir yan etkisi olmadı. Loprox şampuan sürekli olarak kullanılır mı, uzun süreli kullanımda bir problem yaşayan var mı?
      facebook grup
    • Loprox şampuan sürekli olarak kullanılmıyor önerilen tedavi süresi 4 hafta kadar doktor kontrolünde bu süre uzatılabilir eğer memnunsan haftada bir defa kullanmaya devam edebilirsin. Doktora danış yinede.
    • Doktor ne kadar süre kullanın dedi? Doktorun önerdiği şekilde kullanılır bu şampuanlar.
      • Konu Sahibi
        Doktorum bana 1 ay kullan demişti memnun kaldığım için tekrar gitmedim sürekli kullanmanın bir zararı olur mu?
3 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.