Forumda Arama Yapın

Saç Tedavisi Forum Forum Medikal Saç Tedavileri Saç Bakımı Ürünleri Revigen Şampuan Kullananlar Var mı?

Revigen Şampuan Kullananlar Var mı?

22-01-2024, 19:47
1 yorum
2
75
2 yanıt dizini görüntüleniyor
    • Arkadaşlar aranızda saçları dolgun göstermek, kaşıntı, yağlanma, ağrılar ve kepek oluşmasını önlemek için revigen şampuan kullananlar varmı bugün aldım kullanıp deneyimlerinizi yorumlarınızı alayım.

Revigen şampuan, saç dökülmesini önlemek ve saç büyümesini desteklemek için kullanılan bir içeriğinde bir çok faydalı bileşenler bulunan yeşil çay, ginseng, üzüm çekirdeği, soya, çinko ve folik asit gibi bitkisel ekstreler ve mineraller sayesinde saçların zamanla canlanmasına büyük destek olur. Bu bileşenler saç köklerini güçlendirir, saç foliküllerinin zarar görmesini engeller, kan dolaşımını artırır ve saç hücrelerinin yenilenmesine yardımcı olur. Revigen şampuanın etkinliği klinik çalışmalarla kanıtlanmıştır. Revigen şampuan günlük kullanıma uygundur. Aşırı yağlanmayı kontrol altına almak için en az bir ay, saçları güçlendirmek için en az iki ay düzenli kullanılmalıdır. Şampuanın cilt üzerinde herhangi bir alerjik yan etkisi olmaz. Saçların ve saç derisinin sağlıklı saç üretmesini desteklemek amacıyla kullanılması önerilir.

Revigen şampuan içeriği

Revigen şampuanın içeriği, saç dökülmesini önlemeye yönelik olarak formüle edilmiştir ve genellikle şu maddeleri içerebilir:

Biotin (B7 vitamini): Saç ve cilt sağlığı için önemli bir vitamindir.

Panthenol (Provitamin B5): Saçın nemlenmesine yardımcı olur, saç tellerini güçlendirir.

Keratin: Saçın yapısını güçlendiren proteinlerden biridir.

Bitkisel Ekstraktlar: Örneğin, ısırgan otu, sarımsak veya adaçayı gibi bitkiler, saç sağlığını desteklemek amacıyla eklenir.

Saw Palmetto (Cüce Palmiye Ekstresi): Dihidrotestosteron (DHT) etkisini azaltarak saç dökülmesini önlemeye yardımcı olabilir.

Çinko: Saç köklerini güçlendirebilir ve sağlıklı saç büyümesini destekler.

Amino Asitler: Saçın yapı taşlarıdır, saçın elastikiyetini artırabilir.

Bu içerikler formülasyona bağlı olarak değişiklik gösterebilir, bu yüzden ürünün arkasındaki tam içerik listesini kontrol etmek en iyisidir.

• Bir zamanlar kullanıp etkisini göremediğim bir ürün yani saç dökülmesini bile azalttım azaltmadım onu bile emin olamadım 3 kutu kullanmışımdır.
2 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.