Forumda Arama Yapın

Saç Tedavisi Forum Forum Medikal Saç Tedavileri Genel Saç Soruları Saçlarımın yanları açılıyor yardım?

Yardım Saçlarımın yanları açılıyor yardım?

27-10-2023, 22:43
3 yorum
2
162
4 yanıt dizini görüntüleniyor
    • Merhaba arkadaşlar yaşım 25 uzun süredir saç dökülmesi sorunum var. Yaklaşık 6 ay önce çevremdeki insanların uyarısı ile yanlarının açıldığını fark ettim. Çok gür olan saçlarımın yanları açıldı önlerimdeki saçlarım şuan iyice seyrelme yaptı. Doktora gittim bana minoxil forte ile vitaminler önerdi şuan daha başlamadım. Yanlarında kaybettiğim saçlarımı geri kazanabilirmiyim. Minoxil forteyi nasıl kullanmam gerekir. Önerebileceğimiz etkili bir tedavi var mı? Saçlarımı kaybetmek istemiyorum. Ailemde babamda kellik var saçları tam olmasada baya dökülmüş. Sorduğumda benim senin yaşında dökülme yoktu diyor. Ne yapmalıyım yardımcı olursanız çok teşekkür ederim.
    • Bir kere başladım durmak dökülme hızı yavaşsa açılmalar yavaş ilerler tedaviler kullanarak saçları koruyabilirsin ancak çok hızlı dökülme oluyorsa özellikle ailde aşırı kellik varsa ne yapsan fayda etmeyebilir.
    • Resim eklerseniz durumunuza göre yorum yapabiliriz
    • Şakaklarda açılma olduysa geri kapanması çok zor istediğinizi kullanın bir iki saç harici başka bir şey beklemeyin.
4 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.